Noc divadel v RockOpeře Praha!
Sobota 19. 11. 2016

Letošní noc divadel se ponese v tajemném duchu putování po stopách Fantoma RockOpery, které tvoří ústřední téma hlavního programu od deváté hodiny večerní. Návštěvníci však mohou v RockOpeře Praha strávit celé odpoledne. Od jedenácté hodiny dopolední je pro ně přichystán již III. ročník mezinárodní soutěžní přehlídky mladých tanečníků v klasickém tanci TANEČNÍ KORUNKA DĚTSKÉHO BALETU PRAHA, která vyvrcholí 20. 11. slavnostním galakoncertem.
Více informací na: http://www.tanecnikorunka.cz
21:00 - 24:00

Veřejná zkouška inscenace „Proces“
s podtitulem „ŽIVOT JE KAFKÁRNA“ zpracované na motivy stejnojmenné knižní předlohy Franze Kafky, na jejíž premiéru Vás srdečně zveme 22. 11. 2016 od 19.00. Více informací najdete na: www.rockopera.cz/proces

Zjistěte na vlastní kůži, jak vzniká nová rocková opera! Zažijte tvůrčí proces přímo z hlediště naší arény.
Na zkoušku můžete přijít kdykoliv v jejím průběhu a také volně odejít. Jako na každé divadelní zkoušce však musíte respektovat to, že pánem a vládcem je režisér - konkrétně u nás Roman Štolpa. :-)

Průběh zkoušky může být přerušen přestávkou.


Zdarma
Bez rezervace
21:00, 21:15, 21:30, 21:45, 22:00, 22:15, 22:30
Vstupné: 99 Kč
Studenti a důchodci: 49 Kč 

Koupit

Prohlídky zákulisí
které nás dramatizovanou formou v podobě „sight specific“ zavedou do tajemného zákulisí, kde se před námi začnou rozehrávat oživené scény z našeho repertoáru. A možná se objeví i sám Fantom RokOpery, kterého se pokusíme dostihnout a překazit mu jeho záškodnické plány! Po dopadení Fantoma Opery mohou diváci zavítat na zmíněnou generální zkoušku nebo se občerstvit ve foyer.

Kapacita prohlídky je maximálně 10 osob. Doporučujeme nákup předem. 
Vstupenky se slevou (za 49 Kč) pouze osobně po předložení dokladu na pokladně RockOpery Praha.

21:00 - 23:00

Výtvarný workshop
pro nejmenší rockery i pro dospělé beaťáky, kde pod vedením lektorů rockové výtvarné akademie odhalíme tvář Fantoma Opery schovanou za maskou. Svůj nejlepší portrét přijde vybrat sám Fantom a možná autora i odmění!


Zdarma
Bez rezervace
od 24:00
Zdarma
Bez rezervace

Autogramiáda
 Na ty, kdo zůstanete až do konce generální zkoušky, čeká rockový hřeb večera v podobě autogramiády s umělci a společného focení s Vašimi oblíbenými rockstars.

  

Pro podpoření příjemné atmosféry bude po celou dobu v provozu bar ve foyer, pokladna i prodejna s merchandisem.