TOHLE VÁS DOSTANE
Už léta pro vás připravujeme co nejsilnější formu hudebně-divadelního zážitku. A co z toho vzniklo? Troufneme si říct, že něco takového nikde jinde neuvidíte!
 
Svými nezkrotnými výkony vás rozpálí naše živá kapela. Do uší vám nalejeme prvotřídní autorské dílo nabušené emocemi - od radosti, zamilovanosti nebo dojetí až po napětí, strach a vyděšení. Dávné příběhy vám přes muziku převypráví charismatičtí zpěváci, herci, akrobati a tanečníci, ze kterých vás bude mrazit po zádech. Všechno je zabalené do naprosto originálního výtvarného hávu, který si hned zamilujete.
 
Jsme rádi, že nás stále podporujete, doporučujete a skvěle hodnotíte, jen díky tomu můžeme tvořit nové opery a hrát pro vás čím dál tím častěji.
 
Račte vstoupit!
Chci jít dál
DIVADLO S NÁMA NENÍ NUDA!
ŽIVĚ A NAHLAS
Chcete zažít atmosféru rockového fesťáku v divadle? Jde to! Kapelu RockOpery Praha nezavíráme do orchestřiště, očaruje vás přímo z pódia. Nepřehlédnete fenomenální rytmiku: vynikající souhru Richarda Scheuflera st. (baskytara; Pražský výběr II, spolupracuje s předními českými umělci), Martina Ivana (nejžádanější basák v Česku) a Richarda Scheuflera jr. (bubeník tělem i duší). Čtveřici kytarových mágů tvoří vynikající hráči David Pavlík (sólová kytara), mistr riffů Jan Peš (rytmická kytara), Daniel Franc, Martin Hollander. Náladu rozdává hudební kouzelník a bavič Miloslav Kočí (percusse, didgeridoo). Vůdčím článkem kapely je přímo autor hudby, šéfdirigent a virtuózní klavírní a klávesový hráč v jedné osobě - Milan Steigerwald.
 1. Milan Steigerwald - dirigent, klávesy
  Milan Steigerwald - dirigent, klávesy
 2. David Pavlík - sólová kytara
  David Pavlík - sólová kytara
 3. Jan Peš - rytmická kytara
  Jan Peš - rytmická kytara
 4. Maťo Ivan - basová kytara
  Maťo Ivan - basová kytara
 5. Richard Scheufler jr. - bicí
  Richard Scheufler jr. - bicí
 6. Richard Scheufler st. - basová kytara
  Richard Scheufler st. - basová kytara
 7. Martin Hollander - kytara
  Martin Hollander - kytara
 8. Daniel Franc - kytara
  Daniel Franc - kytara
ŠPIČKOVÉ HLASY
Mají zlato v hrdle a zpívají nejen hlasem, ale i srdcem! Honza Toužimský z Arakainu, Kamil Střihavka, Viktor Dyk, Pavla Forest, Jiří Zonyga, Žántí z Matahari, Daniela Langrová, Helena Kubelková, Mirka Časarová, Petr Opava, Lukáš Písařík, RAVEN a mnoho dalších... RockOpera Praha spojuje známé profesionály s mladými talentovanými zpěváky. Ti pocházejí zejména z řad studentů oddělení rockové opery Mezinárodní konzervatoře Praha. 
 1. Jan Toužimský
  Jan Toužimský
 2. Kamil Střihavka
  Kamil Střihavka
 3. Viktor Dyk
  Viktor Dyk
 4. Pavla Forest
  Pavla Forest
 5. Miroslava Časarová
  Miroslava Časarová
 6. Lukáš Písařík
  Lukáš Písařík
 7. Žántí
  Žántí
 8. Jiří Zonyga
  Jiří Zonyga
 9. Petr Opava
  Petr Opava
ÚCHVATNÁ A STYLOVÁ SHOW
Oheň, světla, pohyb, akrobacie! Nechte se přistihnout v momentu okouzlení s otevřenou pusou. Vše od nejlepších profesionálů v oboru. Fyzické divadlo, závěsné šály, light toys, hořící tyče, křídla isis, ohnivé kruhy, vějíře, plivání ohně... To vše navíc ve stylovém výtvarném zpracování kostýmů, scény a líčení. Nápadné motivy, punkové účesy, roztrhané punčochy, těžké Steelky...
 1. Pyroterra
  Pyroterra
 2. Salvi Salvatore
  Salvi Salvatore
 3. Jana Paňková
  Jana Paňková
 4. Matěj Kohout
  Matěj Kohout
 5. Michaela Hradecká
  Michaela Hradecká
 6. Jan Hnilička
  Jan Hnilička
 7. Tereza Georgievová
  Tereza Georgievová
 8. Michael Erban
  Michael Erban
 9. Irina Andreeva
  Irina Andreeva
 10. Natálie Lenka Ryšavá
  Natálie Lenka Ryšavá
ORIGINÁLNÍ DÍLO ČESKÝCH AUTORŮ
Milan Steigerwald a Pavla Forest - velice kreativní muzikanti s neomezenou fantazií, širokým vzděláním, hromadou zkušeností a bohatou hudební minulostí (např. KING SIZE). Dlouholetí partneři pracovní i životní. RockOpera Praha, kterou založili, se soustředí výhradně na zpracování jejich vynikajících děl. Ke svým operám volí zejména příběhy odhalující podstatu lidství a našeho žití, témata, která jsou nadčasová a nemění se ani s ohledem na historický kontext.
 1. Milan Steigerwald
  Milan Steigerwald
 2. Pavla Forest
  Pavla Forest
NESMRTELNÉ PŘÍBĚHY
Víte, jak zhmotnit dávný příběh? Inscenacím RockOpery Praha vdechuje život známý herec a skvělý režisér Roman Štolpa a režisérka a herečka světově známého fyzického divadla Teatr Novogo Fronta - Irina Andreeva (režie Bardo Thödol a Malý Princ), kteří na to recept rozhodně mají! Umí předat hercům správnou energii, naladit struny jejich různorodé aury tak, aby vás pak při představení v harmonii s hudbou neúprosně vtahovali do děje. K režírování hereckých akcí nevynechávají snad jediný kout arény, často se hraje přímo mezi diváky!
 1. Managing Director
 2. Managing Director
NETRADIČNÍ ARÉNA
RockOpera Praha - 17 let stará divadelní aréna, která vznikla přeměnou skladiště Holešovické tržnice v nový multifunkční prostor. Jeviště (orchéstra) ve spodní části amfiteátru je uzavřeno hledištěm o třech sektorech se 768 sedadly. Díky strmé elevaci uvidíte perfektně odkudkoliv. Přesvědčte se v naší virtuální prohlídce na Google Maps .
 
Už jen vstoupit a rozhlédnout se je zážitek sám o sobě!
SKVĚLÁ GRAFIKA
Fascinující digitální ilustrace, nápadité motivy, animované projekce a nezaměnitelné komiksové zpracování profesionálních výtvarnic Michaely Fišerové, Terezy Doležalové a Lindy Fait. Ať už si prohlížíte divadelní program, webové stránky nebo BigBoard, vše je perfektně stylizované do originální výtvarné podoby.
 1. Michaela Fišerová
  Michaela Fišerová
 2. Tereza Doležalová
  Tereza Doležalová
 3. Blanka Křemenová
  Blanka Křemenová
Zažijte to sami!
Slova a obrázky nestačí. Váš osobní zážitek nic nenahradí.
Naše opery